• Rusztowania

  Rusztowania PL70 i LA-73

 • Akcesoria do rusztowań
  Klucze monterskie i inne akcesoria do rusztowań
 • Szalunki ścienne

  Lekki i uniwersalny szalunek, idealny do małych form takich jak fundamenty, zbiorniki, podciągi, słupy, itp. Idealny do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym.

  ZALETY SYSTEMU:

   Lekki – do montażu przez jednego człowieka

   Łatwy w obsłudze i regeneracji

   Duża ilość niewielkich płyt umożliwia dopasowanie do najbardziej skomplikowanych form

   Możliwość wyprodukowania płyt w kształcie na zamówienie

   Możliwość ustawiania płyt na nierównym podłożu w skoku co 5cm

 • Szalunki stropowe

  W ofercie dostępne są wysokiej jakości szalunki stropowe. Proponujemy elementy systemów deskowań pełnych, doskonale sprawdzających się podczas wykonywania stropów monolitycznych. Oferujemy również szalunki ażurowe – dźwigary te mogą stanowić podparcie dla technologii gęstożebrowych, a także płyt prefabrykowanych. Wszystkie proponowane przez nas elementy szalunków stropowych są wysokiej jakości. Net-Ruszt ma w swoim asortymencie dwa rodzaje podpór – malowane i ocynkowane – z możliwością regulowania wysokości, co w znaczny sposób ułatwia ich montaż. W asortymencie znajdują się bezpieczne oraz trwałe szalunki stropowe od cenionych na rynku producentów. Sprawdź pełną ofertę dotyczącą szalunków stropowych w naszym sklepie.

  Rodzaje praktycznych szalunków

  Zależnie od założeń technicznych projektantów oraz wykonawców przydać się mogą szalunki stropowe zarówno w postaci sklejki szalunkowej, jak i dźwigara szalunkowego, który jest w stanie znosić wysokie obciążenia. Podpory metalowe mogą być lakierowane lub ocynkowane. Dzięki temu szalunki stropowe zyskują dodatkowe zabezpieczenie przed degradującymi czynnikami zewnętrznymi, co ma szczególne znaczenie podczas przedłużającej się budowy. We wszystkie te formy szalunków można zaopatrzyć się w Net-Ruszt. Jeśli stawiasz na jakość i niezawodność podpór stropowych, zdecyduj się na nasz asortyment. Zapraszamy!

 • Akcesoria do szalunków

  Akcesoria do szalunków

 • Windy dekarskie
  Windy dekarskie
 • Zsypy do gruzu
  Zsypy do gruzu
 • Ogrodzenia tymczasowe
  Ogrodzenia tymczasowe
 • Nasze Realizacje

  Nasze Realizacje

Schemat rusztowania

schemat rusztowań

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat

Facebook

Back to top