Szalunki stropowe

W ofercie dostępne są wysokiej jakości szalunki stropowe. Proponujemy elementy systemów deskowań pełnych, doskonale sprawdzających się podczas wykonywania stropów monolitycznych. Oferujemy również szalunki ażurowe – dźwigary te mogą stanowić podparcie dla technologii gęstożebrowych, a także płyt prefabrykowanych. Wszystkie proponowane przez nas elementy szalunków stropowych są wysokiej jakości. Net-Ruszt ma w swoim asortymencie dwa rodzaje podpór — malowane i ocynkowane — z możliwością regulowania wysokości, co w znaczny sposób ułatwia ich montaż. W asortymencie znajdują się bezpieczne oraz trwałe szalunki stropowe od cenionych na rynku producentów. Sprawdź pełną ofertę dotyczącą szalunków stropowych w naszym sklepie.

Rodzaje praktycznych szalunków stropowych

Zależnie od założeń technicznych projektantów oraz wykonawców przydać się mogą szalunki stropowe zarówno w postaci sklejki szalunkowej, jak i dźwigara szalunkowego, który jest w stanie znosić wysokie obciążenia. Podpory metalowe mogą być lakierowane lub ocynkowane. Dzięki temu szalunki stropowe zyskują dodatkowe zabezpieczenie przed degradującymi czynnikami zewnętrznymi, co ma szczególne znaczenie podczas przedłużającej się budowy. We wszystkie te formy szalunków stropowych można zaopatrzyć się w Net-Ruszt. Jeśli stawiasz na jakość i niezawodność podpór stropowych, zdecyduj się na nasz asortyment.

 
1 - 4 z 4 produktów
filter

Szalunki stropowe – zaufaj profesjonalistom!

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego budynku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szalunków stropowych, które są gwarancją nie tylko wysokiej jakości, ale też długotrwałości i niezawodności podczas budowy. Dzięki certyfikatom potwierdzającym standardy jakości i bezpieczeństwa masz pewność, że nasze produkty spełnią twoje oczekiwania. Pamiętaj, że właściwie dobrane szalunki stropowe to podstawa udanego projektu budowlanego. Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym budowlańcem, czy osobą prywatną u nas znajdziesz kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji Twojego planu budowlanego.

-->
1 - 4 z 4 produktów

Schemat rusztowania

schemat rusztowań

Certyfikaty

certyfikat
certyfikat

Facebook

Back to top